facebook
×
mielno
MIELNO.COM - Online-Verzeichnis Stadt

Nachrichten

 • XXI. edycja Zlotu Morsów w Mielnie to będzie niezły cyrk, i to dosłownie! To właśnie wtedy będzie można przenieść się do niezwykłego, kolorowego świata CYRKU, który bawi, zadziwia i fascynuje! To świat pełen magii i niespodzianek. Kojarzy się z dzieciństwem, smakiem waty cukrowej i istnym szaleństwem. Będzie więc można stąpać po cienkim lodzie i wskakiwać na głęboką wodę,zatańczyć również w kolorowej paradzie, zaśpiewać morsowy hymn i...mehr»

 • Burmistrz Mielna Olga Roszak - Pezała zaprasza na Mieleńskie święto Wody. W programie imprezy m.in. odsłonięcie pomnika jelenia, animacje dla dzieci z Bosmanem Pudełko, występy zespołów artystycznych, Turniej Mieszkańców o Puchar Burmistrza Mielna, wspólne sąsiedzkie gotowanie Burmistrz Mielna wraz z włodarzami zaprzyjaźnionych gmin, wybijanie jubileuszowej monety oraz wiele innych ,zabawa taneczna z DJem oraz gwiazda wieczoru - Zespół MIG. mehr»

 • HIPPIEZA Mielno Festival to dwudniowe wydarzenie muzyczno–artystyczne, dla którego inspiracją stał się I Ogólnopolski Zlot Hipisów. Odbył się on w 1968 roku właśnie w Mielnie, a udział w nim wzięła m.in. znana polska artystka Kora. Powstał więc pomysł na zorganizowanie wydarzenia osadzonego w klimacie lat 60tych i 70tych. Powracająca w muzyce i stylu moda na klimat hippie zainspirowała Centrum Kultury w Mielnie do stworzenia odrębnej...mehr»

 • Miłośnicy żeglarstwa i klimatu morskiego z całej Polski mają powód do radości! Już od 21 do 23 lipca 2023 roku odbędą się III Regaty Pucharu Burmistrza Mielna PPJK z niezapomnianą Nocną Paradą Jachtów i obowiązkowym Koncertem Szantowym na wodzie! Czeka nas pełen emocji i niezapomniany weekend, który z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników. Plan wydarzenia jest tak bogaty, że nawet najbardziej wymagający żeglarze nie będą...mehr»

 • „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” zaprasza na rodzinny piknik w Mielnie, który odbędzie się już 13 sierpnia na parkingu przy estakadzie, przy ul. Lechitów. Będą gry i zabawy edukacyjne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz sprzęt kontrolny Inspekcji Transportu Drogowego. mehr»

 • Uwaga fani zimnych kąpieli - XX Zlot Morsów w Mielnie wystartuje w czwartek 09 lutego 2023r. i potrwa do niedzieli 12 lutego. Jak zwykle w programie zlotu mnóstwo zimnych atrakcji, m.in. morsowa strefa chillout'u, urodzinowe balia party, 3. Mistrzostwa Polski w Morsowaniu z Valerjanem Romanovskim, turniej mrozoodporny, klubowe mistrzostwa w biegu morsów po plaży, jubileuszowy bal morsów, Śniadaniowy Bieg o Puchar Burmistrza Mielna,...mehr»

 • HIPPIEZA Mielno Festival 2022 to 3-dniowe święto różnorodnej muzyki. Na uczestników imprezy czekają koncerty wielu artystów, m.in.: SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMINSKI, PRO8L3M, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH. Główna lokalizacja festiwalu to Stadion Miejski Saturn w Mielnie, który sąsiaduje z plażą. Dodatkowo w całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w...mehr»

 • Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "SYRENA" zaprasza na Wielkanoc nad morzem. W ofercie świątecznej są 3 noclegi w komfortowych pokojach z całodziennym wyżywieniem, menu wielkanocne, świąteczna niespodzianka, rodzinne malowaniem jajek , zdobienie koszyczków oraz konkurs na najpiękniejszą pisankę, uroczyste święcenie pokarmów w Wielką Sobotę, 1 zabieg medyczny przysługujący osobom dorosłym do wyboru z wykluczeniem masaży...mehr»

 • Miesiąc marzec to w Hotelu Royal Park wyjątkowy czas dla kobiet. W tym okresie, dla pań i ich współtowarzyszy, hotel oferuje wyjątkowy pakiet SPA, który obejmuje m.in. noclegi ze śniadaniem (min. 2 noce), obiadokolację serwowaną (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne), zaproszenie na zabiegi SPA & Wellness w cenie pakietu (dla osób dorosłych). mehr»

 • mehr»

 • Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie wystartuje 10 lutego 2022r. i potrwa 4 dni gromadząc entuzjastów zimnej kąpieli. Bedzie to wyjątkowy zlot bo obejmie aż dwie Wielkie Kąpiele.W planie imprezy pojawią się stałe punkty, tj. Pałac Ślubów, Turniej Mrozoodpornych oraz Morsowej Stefy Chillout (balie i sauny przy plaży). W związku z obostrzeniami covidowymi pod znakiem zapytania pozostaje gwóźdź eventu, czyli Wielki Bal Morsów, który wcześniej...mehr»

 • Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie oraz DJ Maciej Wowk zapraszają do powitania nowego roku w rytmie lat 80-tych. Na widzów poza świetną muzyką czeka masa atrakcji, które uświetnią wszystkim ten wyjątkowy dzień. W programie: - świetna muzyka, - laser show, - konkursy dla publiczności, - wspólne świętowanie 5-lecia miasta Mielna. 31.12.2021-01.01.2022, godz. 21:00-2:00, deptak przy ulicy Kościuszki w Mielnie, wstęp wolny. mehr»